вторник, 19 января 2016 г.

Lesson "Time for School" / The 5-th Form






Клас:
5



Розділ:
Unit 1. Time for School / Час для школи.



Тема:

Шкільні справи.
Систематизація знань, умінь та навичок
                                                          по розділу «Час для школи».

Мета:

o  узагальнити лексику по темам «Шкільні предмети. Шкільне приладдя. Шкільні справи. На уроках. Осінь», активізувати лексику в мовленні та на письмі; перевірити вміння учнів висловлюватися про шкільні предмети, способи та причини вивчення англійської мови; розуміти та використовувати класно-урочне мовлення; 
o  систематизувати граматичні навички вживання числівників, визначення частин мови та закріпити поняття алфавітного порядку;
o  розвивати навички діалогічного та монологічного говоріння, читання, аудіювання та письма; сприяти розвитку пам’яті, мислення, уваги та уяви; розвивати мовну здогадку; сприяти розвитку комунікативних здібностей;
o  виховувати  інтерес до навчання у школі, потребу у вивченні англійської мови; виховувати любов до природи та естетичні смаки; виховувати акторські здібності та ввічливість у спілкування з оточуючими.

Обладнання:

тексти пісень “Posnayko” та “Dripping Dropping”;
лексика (картки) та малюнок по темі «Осінь»;
фонетична руханка [p], [t], [k], [i:], [i(ФР),
плакат із транскрипційними знаками;
лексика (алфавітний порядок);
індивідуальні картки;
мовленнєві зразки “I learn English because …”;
репліки до діалогів та зразки діалогів по темі;
мішечок для гри, шкільне приладдя;
жетони для оцінювання,
результати опитування (Інтерв’ю / 1, 2, 3).

ІКТ:

магнітофон,  пісня “Posnаyko” ,  пісня “Dripping Dropping”;
ноутбук,  презентація уроку,
завдання  «Шкільні предмети»,
відео “What’s your favourite subject? (Dialogue)”.

Хід уроку


I. Організаційний момент.
Greeting
1. Привітання.
- Пісня “Posnayko”. (HO)
2. Бесіда з черговим.
Who is on duty today?
- What day / date / month today?
- Who is absent? Why?

Пісня “Posnayko”.

Theme and Aims
3. Запис дати та повідомлення теми і мети уроку.
At the lesson you will:
Ø use words and word-combinations on the topic;
Ø talk about school things and school subjects;
Ø understand and use  classroom language;
Ø act out classroom situations.

Unit 1. Time for School
Lesson 4. An English Test
Look Back
Unit 1. Time for School
Lesson 4. An English Test
Look Back

II. Основна частина уроку.
Warm up
1. Введення в іншомовну атмосферу.
- Пісня “Dripping Dropping”.
- Називання слів за малюнками «Погода. Осінь».
Rainy, hot, cold, warm, cloudy, muddy, frosty, slippery, sunny, windy, foggy.
- Бесіда про погоду.
What season is it now?
- What are autumn months?
- What is your favourite month? Why?
Пісня Dripping Dropping”.

Малюнки по темі «Погода. Осінь».



Grammar ///
Listening
2Узагальнення граматичних навичок.
- Частини мови по темі «Погода. Осінь».
- Noun:
- Verb:
- Adjective:
Sun (n.),
leaves (n.),
to go to the forest (v.),
trees (n.),
cloudy (adj.),
flowers (n.),
to gather mushrooms (v.),
rain (n.),
to rain (v.),
yellow (adj.),
red (adj.) – червоний, рудий,
to go to school (v.),
September (n.),
to fly away (v.).
- Називання власних слів.

Phonetic Drills
3. Фонетична руханка по темі «Шкільне життя».
- Повторення звуків [p], [t], [k].
     Особливості вимови звуків (з придиханням).
- Практикування у вимові звуків [i:] та [і]. Довгий та короткий звук.
leave – live
bean – bin
peel – pill
leak – lick
sheep – ship
cheeks – chicks

HO (слова)

HO (слова)
Lexical Ex.
///




Writing
4. Лексична зарядка по темі «Шкільне життя».
- Бесіда.
What is the difference between the letters and the sounds?How many letters are there in the English alphabet? – 26
Can you say the alphabet?(по порядку + в зворотному порядку)
- Активізація лексики в мовленні та на письмі.
    Закріплення поняття «Алфавітний порядок».
    Запис слів в зошити в алфавітному порядку.
1.            alphabet
2.            bag
3.            classroom
4.            lesson
5.            literature
6.            pen
7.            pen-friend
8.            song
9.            sound
10.       subject
11.       teacher
12.       word






Картки зі словами.
*Individual Cards


 Game
*5. Індивідуальні картки. Активізація лексики.
- Виконання завдань індивідуально біля дошки.
 Divide the words into two columns: School Things and School Subjects.
- Гра “The Magic Bag”.
Індивід. картки.

Мішечок з предметами.
Rest
6. Фізкультхвилинка “Hands Up.
    Гра “Miss the number 5”.

Check on HW ///
Reading
7. Перевірка Д.З.
Впр.3, ст.42. Узагальнення навичок читання та перекладу.
Read and guess the subject.
Впр.4, ст. 39. Узагальнення навичок говоріння по темі.
It is very important to pronounce the words properly. But why? What do you study English for?
Say why you learn English.

Dialogue




Reading


Listening
8Діалогічне мовлення по темі «Класно-урочне спілкування».
Can you understand the teacher at the English lesson?
What does your teacher say?
What is your favourite phrase?
- Впр.1, ст.38.
Read and translate the sentences. Divide them into groups for a teacher and for a pupil.
- Впр.2, ст.38.   
Fill in the phrases.
Listen to the dialogues and check.








Картки з діалогами та репліки.
Pair Work///
Dialogue
9.  Розігрування діалогів за зразком в парах, групах.
- Впр.3, ст.38.
Act out the dialogues.

Video///
Acting
10. Перегляд відео по темі. Узагальнення навичок аудіювання та говоріння.
- Прослуховування діалогу. Озвучування діалогу.
 What is your favourite subject?”
Video
“What is your favourite subject?”
Interview
11Результати опитування.
Question 1. What is your favourite subject?
Question 2. What is the most difficult subject?
Question 3. What is the most important subject?
Інтерв’ю.
III. Заключна частина уроку.

Homework
1Запис та пояснення виконання домашнього завдання. 
Ст.46; робота в словнику.
***творче завдання по темі (кросворд, квадрат, ребус)

Summarizing
2. Підведення підсумків роботи учнів на уроці.
What was the theme and the aims of our today’s lesson?
What did we do today?
Did you like the lesson?
What did you like most?
3. Виставлення оцінок.






Комментариев нет:

Отправить комментарий