Клас:
|
6 – Б
|
|||
Розділ:
|
Unit 4. Travelling /Розділ 4. Подорожування.
|
|||
Lesson 4.1 On the Move / Тема 4.1 Під час подорожжі.
|
||||
Тема:
|
У світі
подорожування.
Узагальнення
матеріалу по темі.
|
|||
Мета:
|
||||
o узагальнити знання учнів з
даної теми; вчити спілкуватися про види та засоби подорожування; вести бесіду
в усіх сферах, що стосуються подорожей; активізувати вивчену лексику по темі
в мовленні та на письмі;
|
||||
o розвивати навички діалогічного та монологічного говоріння, читання і
перекладу, аудіювання та письма; сприяти розвитку пам’яті, мислення, уваги та
уяви; розвивати мовну
здогадку;
|
||||
o виховувати потребу у вивченні
англійської мови; виховувати інтерес до пізнання інших міст і країн та їхньої
культури; виховувати культуру спілкування.
|
||||
Обладнання:
|
мовні портфоліо учнів, фонетична руханка,
лексика та лексичний матеріал по темі;
додаткові завдання по темі.
|
|||
ІКТ:
|
магнітофон, запис тексту;
комп’ютер, відео повідомлення.
|
|||
I. Організаційний момент.
Greeting
|
1. Привітання. Орг. момент.
Ê Бесіда з черговим.
Ê Бесіда про погоду.
|
|
Theme and Aims
|
2. Повідомлення теми і мети уроку.
In the World of Travelling
/Revision/
At the lesson you will:
Ø
refresh the words on the topic;
Ø
speak about the reasons, functions and place of travelling in your lives;
Ø
role-play the situations while travelling.
|
HO (тема і мета)
|
II.
Основна частина уроку.
Warm up
|
1. Підготовка до сприймання іншомовного мовлення.
Look at the pictures and find the differences.
|
HO (малюнок 1,2)
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Vocabulary Practice
|
2. Активізація лексики по темі.
Ê 2.1 Повторення
лексики по темі «Buildings / Будівлі».
Прийом «2х4х6». (Робота
в групах)
What other buildings you know we shall check playing
the game “Two-Four-Six”.
Ê 2.2 Повторення лексики по темі «Means of Transport /
Засоби подорожування».
Прийом «Аукціон слів».
Гра на виліт.
Ê 2.3 Активізація словникового запасу по темі.
Формування граматичних
навичок .
Частини мови.
Антоніми.
Cиноніми.
Ê 2.4 Повторення
лексики по темі «Travelling / Подорож».
Фонетичне промовляння
та переклад слів і словосполучень. (Режим – «Ланцюжком»)
1.
a travel
2.
to travel
3.
travelling
4.
a way of travelling
5.
to choose the way of travelling
6.
while travelling
7.
to get to know
8.
to be on holidays (GB)
9.
to be on vacations (Am)
10.
a change
11.
change
12.
to change
13.
to discover
14.
a discovery
15.
to arrange
16.
a trip
17.
to go on a trip
18.
a travel agency (agencies)
19.
to get help with
20.
a transport
21.
to transport
22.
a mean of transport
23.
a kind of transport
24.
a planning
25.
to plan
26.
to travel by bus
27.
to travel on foot
28.
a bus
29.
a coach
30.
a passenger
|
«2х4х6»
«Аукціон»
МП, аркуш №5, лексика.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Discussion
|
3. Обговорення по темі.
Ê Discussion. (Режим T-P1, T-P2, T-P3 …/// Робота в парах)
-
Have you ever travelled?
-
When did you have
your journey?
-
Where did you go?
-
Did you travel by
train or by plane?
-
What did you see on
your journey?
-
Why do you travel?
(useful, interesting, enjoyable, comfortable)
|
Запитання.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Reading
Writing
|
4. Розвиток навичок читання. Впр.1, ст.144.
Ê While-Reading ///
Read and think why people travel on their holidays.
Ê Post-Reading ///
Writing
Make up the sentences and write down them into your
copy-books.
People travel to …
- to study geography
- to go sightseeing
- to see the places of interest
- to meet new people
- to get to know the new culture
- to get to know the country
- to learn the language
- to make new friends
- to relax
- to take photos
- to go shopping
- to visit relatives
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Listening
|
5. Розвиток навичок аудіювання по темі.
Ê While-Listening ///
Listen to the text and find out what way of
travelling Mrs Smith has chosen.
Ê Post-Listening ///
Say if the sentences are true or false.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Speaking /
Role Play
|
6. Контроль навичок говоріння по темі.
Ê Рольова гра
«Планування подорожі».
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Project
|
7. Проектна робота в групах.
Ê Написання листа
батькам.
Imagine, you are in London already. Your parents are
worried about you. Inform them that you are all right, the flight was OK, say
about the weather and your feelings.
You have 3 minutes. Work in groups. Use your
imagination and all the vocabulary from the topic. Good luck!
|
Project
“E-mail”
|
III. Заключна частина уроку.
Homework
|
1. Запис та пояснення виконання домашнього завдання.
Робота в
словниках;
Ex.5, p. 155 (напис.
діалог)
* e-mail “My Last Travelling”
Повторення: Unit §2.
|
Summarizing
|
2. Підведення підсумків роботи учнів на уроці.
Виставлення
оцінок.
|
Комментариев нет:
Отправить комментарий