Урок:
|
90
|
Дата:
|
09.02.17.
|
|
Розділ:
|
Theme 5. Shopping / Тема 5. Покупки
|
Клас:
|
6 – Д, Є
|
|
Тема:
|
Going Shopping
/ Ідемо за
покупками.
Формування
навичок говоріння.
|
|||
Мета:
|
||||
o вчити учнів спілкуватися про види магазинів та процес здійснення покупок;
активізувати в мовленні та на письмі лексичний матеріал по темі «Покупки.
Види магазинів та товари. Список покупок»; вчити вести діалог «Покупець–продавець»;
|
||||
o формувати навички
монологічного та діалогічного говоріння, вдосконалювати навики читання, аудіювання та письма; сприяти розвитку пам’яті,
мислення, уваги та уяви; розвивати мовну здогадку учнів;
|
||||
o виховувати інтерес та потребу у вивченні англійської мови, виховувати культуру
спілкування між продавцем та покупцем в магазині, виховувати повагу до людей торгівлі.
|
||||
Обладнання:
|
-
сюжетні малюнки по
темі «Weather. Winter / Погода. Зима»,
-
нова лексики до уроку,
слова для фонетичної руханки,
-
лексика по темі «Shopping. Kinds of shops and goods / Покупки. Види магазинів та товари» (мовне портфоліо),
-
карта магазинів та
картки для гри “Bingo”,
-
додаткові завдання по
лексиці,
-
додатковий матеріал
для учнів – речення по темі “Doing Shopping”,
-
репліки для діалогу “Customer-Shop assistant /
Покупець-продавець”,
-
картки для рольової
гри (картки для продавців, картки для покупців з “Shopping List”, предметні малюнки товарів, корзина для покупок,
алгоритм діалогу «Покупець-продавець»),
-
жетони та наклейки.
|
|||
ІКТ:
|
магнітофон, запис пісні для
початку уроку, запис лексики по темі;
ноутбук, пісня по темі “Supermarket”, презентація
з додатковими завданнями по лексиці.
|
Розробки уроків
четверг, 9 февраля 2017 г.
The 6-th Form / "Going Shopping"
четверг, 24 ноября 2016 г.
The 6-th Form / Lesson "Travelling"
Клас:
|
6 – Б
|
|||
Розділ:
|
Unit 4. Travelling /Розділ 4. Подорожування.
|
|||
Lesson 4.1 On the Move / Тема 4.1 Під час подорожжі.
|
||||
Тема:
|
У світі
подорожування.
Узагальнення
матеріалу по темі.
|
|||
Мета:
|
||||
o узагальнити знання учнів з
даної теми; вчити спілкуватися про види та засоби подорожування; вести бесіду
в усіх сферах, що стосуються подорожей; активізувати вивчену лексику по темі
в мовленні та на письмі;
|
||||
o розвивати навички діалогічного та монологічного говоріння, читання і
перекладу, аудіювання та письма; сприяти розвитку пам’яті, мислення, уваги та
уяви; розвивати мовну
здогадку;
|
||||
o виховувати потребу у вивченні
англійської мови; виховувати інтерес до пізнання інших міст і країн та їхньої
культури; виховувати культуру спілкування.
|
||||
Обладнання:
|
мовні портфоліо учнів, фонетична руханка,
лексика та лексичний матеріал по темі;
додаткові завдання по темі.
|
|||
ІКТ:
|
магнітофон, запис тексту;
комп’ютер, відео повідомлення.
|
|||
суббота, 19 ноября 2016 г.
The 7-th Form / Lesson "At the Restaurant"
Урок:
|
32
|
Дата:
|
18.11.16.
|
||
Розділ:
|
Unit 2. At Home / Тема 2 « Я, моя сім’я, друзі»
Lesson 2. All about Food / Підтема 2 «Харчування.
(Приготування їжі, сервіровка столу)»
|
Клас:
|
7 – Є
|
||
Тема уроку:
|
У ресторані.
Розвиток навичок говоріння та письма.
|
||||
Мета:
|
|||||
o вчити висловлюватися про відвідування ресторану (місце, атмосфера, їжа,
обслуговування, сервіровка, ціна, рекомендації); активізувати лексику по темі
в мовленні та на письмі;
o формувати практичні навики написання відгуку про відвіданий ресторан;
|
|||||
o вдосконалювати навики письма,
монологічного та діалогічного говоріння,
аудіювання та читання; сприяти розвитку пам’яті, мислення, уваги та уяви;
розвивати мовну здогадку;
|
|||||
o виховувати потребу у вивченні англійської мови, виховувати інтерес до
традицій кулінарії в різних країнах світу та повагу до людей сфери харчування, естетичні
смаки.
|
|||||
Обладнання:
|
тематичні
картки та сюжетні малюнки по темі «Їжа», «Харчові карти країн світу», «Круті ресторани світу»;
лексика по
темі, ЛО уроку, Mind Map; граматика по темі;
навчальна
картка з вправами “Cool Restaurants Guide”;
|
||||
ІКТ:
|
магнітофон, запис лексики (“Speak English” Disk 2/Food and Drink, TS 6,7)
відео “Cool Restaurants” (1, 2, 3).
|
||||
вторник, 19 января 2016 г.
Lesson "Special Days" / The 5-th Form
Клас:
|
5
|
|||
Розділ:
|
Unit 3. Time for Home / Розділ 3. Час для родинних справ
|
|||
Lesson 3.3 Special Days / Тема 3.3 Особливі дні
|
||||
Тема:
|
Святкуємо Різдво.
Розвиток навичок
читання. ст. 116-119
* (За “English”/ Карп’юк О. Д.,
Англ. мова: Підручник для 5-го класу загальноосвіт. навч.
закладів. /5-ий рік н-ня – Тернопіль: Видавництво «Астон», 2013)
|
|||
Мета:
|
||||
o
вчити учнів спілкуватися про свята,
ознайомлювати з традиціями святкування Різдва в Україні та Британії;
активізувати лексику по темі в мовленні та на письмі; формувати граматичні
навички вживання прийменників часу та читання хронологічних дат;
|
||||
o розвивати навички
говоріння, аудіювання, письма та читання; сприяти розвитку пам’яті, мислення,
уваги та уяви; розвивати мовну здогадку;
|
||||
o
виховувати потребу у вивченні англійської
мови; виховувати інтерес та повагу до традицій своєї країни та країни, мова
якої вивчається; виховувати любов та повагу до членів родини.
|
||||
Обладнання:
|
мовні портфоліо учнів;
малюнки до віршів, ФР «Погода. Пори
року»;
фонетична руханка по темі,
лексика для словесного батлу, нова
лексика по темі,
сюжетні малюнки та ілюстрації по
темі.
|
|||
ІКТ:
|
магнітофон, 9 запис пісні
“Posnayko”.
|
|||
Хід уроку
Lesson "Time for School" / The 5-th Form
Клас:
|
5
| |||
Розділ:
|
Unit 1. Time for School / Час для школи.
| |||
Тема:
|
Шкільні справи.
Систематизація знань, умінь та навичок
по розділу «Час для школи».
| |||
Мета:
| ||||
o узагальнити лексику по темам «Шкільні предмети. Шкільне приладдя. Шкільні справи. На уроках. Осінь», активізувати лексику в мовленні та на письмі; перевірити вміння учнів висловлюватися про шкільні предмети, способи та причини вивчення англійської мови; розуміти та використовувати класно-урочне мовлення;
o систематизувати граматичні навички вживання числівників, визначення частин мови та закріпити поняття алфавітного порядку;
| ||||
o розвивати навички діалогічного та монологічного говоріння, читання, аудіювання та письма; сприяти розвитку пам’яті, мислення, уваги та уяви; розвивати мовну здогадку; сприяти розвитку комунікативних здібностей;
| ||||
o виховувати інтерес до навчання у школі, потребу у вивченні англійської мови; виховувати любов до природи та естетичні смаки; виховувати акторські здібності та ввічливість у спілкування з оточуючими.
| ||||
Обладнання:
|
тексти пісень “Posnayko” та “Dripping Dropping”;
лексика (картки) та малюнок по темі «Осінь»;
фонетична руханка [p], [t], [k], [i:], [i] (ФР),
плакат із транскрипційними знаками;
лексика (алфавітний порядок);
індивідуальні картки;
мовленнєві зразки “I learn English because …”;
репліки до діалогів та зразки діалогів по темі;
мішечок для гри, шкільне приладдя;
жетони для оцінювання,
результати опитування (Інтерв’ю / 1, 2, 3).
| |||
ІКТ:
|
магнітофон, пісня “Posnаyko” , пісня “Dripping Dropping”;
ноутбук, презентація уроку,
завдання «Шкільні предмети»,
відео “What’s your favourite subject? (Dialogue)”.
| |||
Хід уроку
Lesson "At the English Lesson" / The 5-th Form
Клас : | ||||
Розділ:
|
Unit 1. Time for School / Час для школи.
| |||
Контрольна робота з англійської мови
| ||||
Тема:
|
На уроці англійської мови.
Розвиток навичок говоріння. (ст. 38-39)
| |||
Мета:
| ||||
o вчити учнів розуміти та використовувати класно-урочне мовлення; активізувати в мовленні та на письмі лексику по темі; розігрувати класно-урочні ситуації (вчитель-учень); вчити висловлюватися про значення англійської мови для суспільства, причини та способи вивчення англійської мови;
| ||||
o формувати навички говоріння, читання, аудіювання та письма; сприяти розвитку пам’яті, мислення, уваги та уяви; розвивати мовну здогадку; сприяти розвитку комунікативних здібностей;
| ||||
o виховувати інтерес до навчання у школі, потребу у вивченні англійської мови; виховувати любов до природи та естетичні смаки; виховувати акторські здібності та ввічливість у спілкування з оточуючими.
| ||||
Обладнання:
|
малюнки та лексика по темі «Осінь»,
лексика (ЛЗ) по темі «На уроці англійської мови»,
звуки та лексика (ФР),
відео вправа по темі «Шкільні уроки»,
нова лексика по темі / Vocabulary Box,
картки з діалогами + пропущені репліки + рука (зелена. червона),
картки із ситуаціями по темі «Вчитель-учень»,
мовленнєві зразки “I learn English because …”.
| |||
ІКТ:
|
ноутбук + відео супровід ходу уроку,
відео презентація вправи,
магнітофон, пісня “Happy Days”, “ABC”,
магнітофон, 9 запис вправи (Впр.2, ст. 38).
| |||
Хід уроку
Подписаться на:
Сообщения (Atom)